Добре дошли!
Присъединете се към нас и се потопете в живота на любимия си герой от света на Наруто.

Двуетажната къща на Таюя  2526578K


Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли!
Присъединете се към нас и се потопете в живота на любимия си герой от света на Наруто.

Двуетажната къща на Таюя  2526578K
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
INCOMING EVENT.

You are not connected. Please login or register

Двуетажната къща на Таюя

3 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1шаринган Двуетажната къща на Таюя Пон Сеп 27, 2010 1:35 pm

Мей Теруми

Мей Теруми
Мъглив шиноби
Мъглив шиноби

Ол боже мой Таюя си седеше на задника

Хируко

Хируко
Липсващо шиноби
Липсващо шиноби

OMFG Хируко дойде и почука на вратата ..мда бе направо си влезе като 1 вия пич и се извика :

-ШШШ ей тук живей ли някой ?!

Мей Теруми

Мей Теруми
Мъглив шиноби
Мъглив шиноби

Таюя се сепна като стана от дивана и застана пред него като косата и беше леко рошава и тя го погледна и каза
- Леле пич колко бързо изкочи пред мен чак се стреснах

Хируко

Хируко
Липсващо шиноби
Липсващо шиноби

Хируко се стресна повече като подскочи назад и каза:

-Мали..ама то тук верно живял някой..извинявай аз си мислях ,че къщата е празна ..все пак уж се води война...аз съм Хируко ,а ти си ?

Като малко я по огледа и си помисли ,че май някой е спал..

Мей Теруми

Мей Теруми
Мъглив шиноби
Мъглив шиноби

Таюя си оправи косата като отиде до него и си попаде едната ръка като другата я сложи на хълбука си и каза
- Аз съм Таюя приятно ми е

Хируко

Хируко
Липсващо шиноби
Липсващо шиноби

Хируко леко я погледна страмно па усети се ,че е уж от селото на Звука ае зрависа се с нея като и каза ,че имала хубаво къщенце и после добави :

-Абе ти на колко години си ?

Мей Теруми

Мей Теруми
Мъглив шиноби
Мъглив шиноби

- Въле аз съм много дърта на 17 съм а ти ? - каза тя като седна на дивана и се разположи и след това добави
- А сядай чувствай се като у дома си

Хируко

Хируко
Липсващо шиноби
Липсващо шиноби

Хируко си седна също на дивана и каза:

-Малии..17 верно..аз па съм на...абе в wiki няма възраст за тва казвам 19 хД ..абе на теб каде ти е лидерчето нали твоя беше един такъв бял сякаш е болен от проказа ?

Мей Теруми

Мей Теруми
Мъглив шиноби
Мъглив шиноби

- Ъ усещаш ли че и ти си бял ... абе де да го знам веи го вятър на бял кон него и БТВ много яки очи

Хируко

Хируко
Липсващо шиноби
Липсващо шиноби

Хируко верно се огледа и каза:

-Мамка му..верно съм бял..ааа fuck...жестоко прецакан..а благодаря за комплимента..а ти имаш много хубав цвят на косата червенокоските много ме радват.

Мей Теруми

Мей Теруми
Мъглив шиноби
Мъглив шиноби

- Мерси хъм а какви са ти уменията ? - попита тя заитересовано

Хируко

Хируко
Липсващо шиноби
Липсващо шиноби

Хируко се позамисли зачуди се абе да ли да и каже или не ама майната му реши да и каже:

-Уменията ми абе да се каже ,че имам по 1 от всеки вид и главно нямам безобидни способности искаш лида видиш 1 ?

Като очичките му светнаха в червено.хД

Мей Теруми

Мей Теруми
Мъглив шиноби
Мъглив шиноби

- Стига да не е върху мен нищо лично но преди малко се къпах - каза Таюя като зачака да види

Хируко

Хируко
Липсващо шиноби
Липсващо шиноби

На челото на Хируко се появиха червени белези и очите на Таюя също станаха червени като и на нейното чело се появиха същите червени очички и след това изчезнаха ,а Хируко спря техниката и каза:

-Добре тва е най милата техника ..от тук на там ако стане нещо мога дори ако искам да те накарам да убиеш някой..

Мей Теруми

Мей Теруми
Мъглив шиноби
Мъглив шиноби

- Ооо ти ме контролираш NiCE - каза тя като го погледна и след това каза
- Ъмм Можеш ли сега да ме накараш да направя нещо ?!?

Хируко

Хируко
Липсващо шиноби
Липсващо шиноби

Хируко я погледна леко учудено и каза:

-Мда ама после няма да помниш нищо ...чесно да ти кажа де...

Като очите на момичето пак стаха червени тя си махна горнището и той пак и махна контрола..

Мей Теруми

Мей Теруми
Мъглив шиноби
Мъглив шиноби

- А я виш ти що съм съблечена бе доколкото си спомням бях облечена ццц треа да почна да нося сутиен че така не е добре - каза Тя като закри гърдите си с косата си
- Яка атаки си имаш хъмм и така Хируко ти от къде си ?

Хируко

Хируко
Липсващо шиноби
Липсващо шиноби

Хируко леко погледна на страни и каза;

-От Листата ама там нещо не ме радва и станах нещо като беглец ся съм от никаде просто казано...я чакай малко ,а ти какви способности имаш ?

Мей Теруми

Мей Теруми
Мъглив шиноби
Мъглив шиноби

- Единственото ми оръжие е тази флейта и через нея избягвам ръкопашния с нея също призовавам три демона който ги контролирам через нея - каза Таюя като въртеше флейтата във ръката си

Хируко

Хируко
Липсващо шиноби
Липсващо шиноби

Хируко каза:

-Флейта...е пак е нещо...ае аз чезвам..

И си тръгна.

Мей Теруми

Мей Теруми
Мъглив шиноби
Мъглив шиноби

- Пуу че бързо нещо неуспях дори Май са да му кажа хДДД - каза Таюя като продължи д аси клати краката на дивана

Куренай Юхи

Куренай Юхи
Листен шиноби
Листен шиноби

Куренай се беше изгубила из Звука и първото нещо,което и направи впечетление беше къщата на Таюя,жената почука за да види дали има някой вътре.

Мей Теруми

Мей Теруми
Мъглив шиноби
Мъглив шиноби

Къщата вече небеше обитавана а на вратата имаше табела
|Йоо Мадафака Йоо ако някой ме търси може да ме намери в къщата на Касуми там се местя да живея |

Куренай Юхи

Куренай Юхи
Листен шиноби
Листен шиноби

И Куренай бързичко си тръгна..

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите