Добре дошли!
Присъединете се към нас и се потопете в живота на любимия си герой от света на Наруто.

Налучкайте кой ще пише след вас. 2526578K


Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли!
Присъединете се към нас и се потопете в живота на любимия си герой от света на Наруто.

Налучкайте кой ще пише след вас. 2526578K
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
INCOMING EVENT.

You are not connected. Please login or register

Налучкайте кой ще пише след вас.

+8
Дейдара
Учиха Мадара
Темари
Рикудо Сенин
Кужаку
Хюга Хината
Хируко
Какузу
12 posters

Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Go down  Съобщение [Страница 1 от 3]

Какузу

Какузу
Член на Акатски
Член на Акатски

. . .

http://narutoshippuuden2.forumotion.eu

Хируко

Хируко
Липсващо шиноби
Липсващо шиноби

Madara .xD

Какузу

Какузу
Член на Акатски
Член на Акатски

Ноуп! Итс ми! хД

- Хината Хюга

http://narutoshippuuden2.forumotion.eu

Хюга Хината

Хюга Хината
Листен шиноби
Листен шиноби

йеп
-какузу?

Хируко

Хируко
Липсващо шиноби
Липсващо шиноби

Ha ha MISS ...

Kakuzu !

Хюга Хината

Хюга Хината
Листен шиноби
Листен шиноби

мнееее.. хД какузу?

Хируко

Хируко
Липсващо шиноби
Липсващо шиноби

Mne..you miss...

Хината !!!

Хюга Хината

Хюга Хината
Листен шиноби
Листен шиноби

добре де.. позна тоя път.. хидан?

Хируко

Хируко
Липсващо шиноби
Липсващо шиноби

Е ся ти беше лесно..позна..хД

Какузу !

Кужаку

Кужаку
Липсващо шиноби
Липсващо шиноби

Не

Мадара

Рикудо Сенин

Рикудо Сенин
Дъждовен шиноби
Дъждовен шиноби

Позна

ъм...Гурен?

Хируко

Хируко
Липсващо шиноби
Липсващо шиноби

НЕ хД..

Мадара ?

Какузу

Какузу
Член на Акатски
Член на Акатски

Ноуп! Итс ми аген. хД
- Хируко.

http://narutoshippuuden2.forumotion.eu

Хюга Хината

Хюга Хината
Листен шиноби
Листен шиноби

Мне..
Хируко?

Хируко

Хируко
Липсващо шиноби
Липсващо шиноби

А така..

Темари

Темари

Темари
Пясъчно шиноби
Пясъчно шиноби

Епа позна хД

Хината ?

Хируко

Хируко
Липсващо шиноби
Липсващо шиноби

ММММММнеее..хД

Хината.

Темари

Темари
Пясъчно шиноби
Пясъчно шиноби

МНеее
Хируко ?

Хюга Хината

Хюга Хината
Листен шиноби
Листен шиноби

мнее..
хируко?

Учиха Мадара

Учиха Мадара
Член на Акатски
Член на Акатски

NO NO AND NO AGAIN.
Сега ще пише един човек който фактически знае че аз знам че той знае че аз знам че на практика сега му идва реда.Той ще прочете темата бавно и ще пише,следващото му мнение ще каже че след него ще пише Хината,и фактически ще е прав защото на практина той разбира тази логика и найстина я подкрепя със неговата железна филосовия защото знае че на тази земя има гравитация,която винаги е част от дадената ситуация.Също така аз със радост бих казар след толкова размисли кой ще пише но на практика шанса да позная е 99 процента,но аз имам план Б и мисля да не го разкривам пред вас защото найстина е много сложен и не мисля ще повечето от вас или някой части от вас /Като телата на ДИЙНБО!Който помеждудругото не е на Линия в момента и нета му го ебава от вчера.Просто реших да споделя тази така не интересуваща вас информация със самите вие за да размислите най мойте думи който може да ви се струват без смисъл от време на време но ако се замислите над тях съм сигурен че ще ги схванете./Сега по темата найстина писах доста дълъг пост и сега сигурно вие чакате със нетърпение моя отговор.Аз сега ще бъда той мил и ще ви отговория чисто математично от части фицично никак химично и с 100 процента ще бъде практично.Ето ме моят отговор е:ХИРУКО!

Хируко

Хируко
Липсващо шиноби
Липсващо шиноби

напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик напрау ластик жжж

ПРАВИЛНО

/

ХИНАТА Е СЛЕДВАЩАТА хД

Дейдара

Дейдара
Член на Акатски
Член на Акатски

NOOO xD

ХИНАТА хД

Хюга Хината

Хюга Хината
Листен шиноби
Листен шиноби

да.. хД
саске?

Темари

Темари
Пясъчно шиноби
Пясъчно шиноби

Не..
Хината ?

Учиха Мадара

Учиха Мадара
Член на Акатски
Член на Акатски

фактически грешиш но психологически донякъде си права защото веднага след мене е най-логично да пише Хината която ще пише че следва Хируко който пък от своя страна ще пише веднага след Хината и ще каже че следвам аз.И Разбира се няма да съм аз а ще е Хината като след това вече ще съм аз.Веднага след мене Крис ше сметне матеманично ситуацията,но ще игнорира гравитацията и ще вземе да каже че ще е Темари.Но след него ще пиша аз защото не погледна физично на нещата и разби химичната страна на научното виждане.Един вид ся вече ще пише не кой да е а=ХИНАТА

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 3]

Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите